آخرین خبرها
خانه / دانلود / بانک موبایل , ایمیل , تلگرام

بانک موبایل , ایمیل , تلگرام

بانک موبایل , ایمیل , تلگرام

 

 

بیش از یک میلیون شماره موبایل تفکیک شده بر اساس اصناف (مشاغل)
+
یک میلیون شماره تلگرام از سطح کشور
+
بروز ترین بانک ایمیل

 

همانطور که می دانید امروزه همه چیز بر اساس تبلیغات می چرخد. می توان به جرات گفت امروزه بازاریابی آنلاین یا بازاریابی اینترنتی جای هر گونه تبلیغات دستی مانند تراکتهای تبلیغاتی و …… را دارد تصرف می کند. فرض کنید شما سفارش بسته تراکت 1000 تایی داده اید به مبلغ 80 هزار تومان حال آنکه می توانید تنها با 30 هزار تومان به چیزی حدود 100 هزار نفر تلگرام بفرستید. خوب مشخص است کدام را انتخاب می کنید.
 
شما می توانید این بسته ارزشمند را تنها با قیمت 3500 تومان تهیه فرمایید. حال آنکه برخی از سایتها فقط بخش بانک موبایل همین بسته را به قیمتهای فراوانی به فروش می رسانند. برای صحت گفتار خود عکسی از یکی از همین سایتها قرار داده ام که می توانید خودتان مشاهده و قضاوت نمایید.از آنجایی که ملزم به رعایت حقوق هم در فضای مجازی هستیم از بردن نام سایتها خودداری می کنم.
 
 
 
 
 
 

آموزش ارسال ایمیل انبوه تیلیغاتی بدون استفاده از هیچ نرم افزاری

این روزها در دنیای اینترنت نرم افزارهای ارسال ایمیل گروهی مختلفی به فروش می رسد که اکثرا دارای نواقصی می باشند و می توان به جرات گفت اساسا عملکردی ندارند

در این آموزش شما فرا خواهید گرفت که چگونه بدون استفاده از هیچ نرم افزاری و فقط توسط خود سایت ارسال ایمیل به ارسال ایمیلهای انبوه بپردازید .

شما می توانید این بسته ارزشمند را تنها با قیمت 5000 تومان خریداری نمایید.

 

5,000 تومان – خرید

درباره‌ی sara moghadam

مهندس و مدرس کامپیوتر در زمینه علوم رایانه (حضوری و آنلاین) - با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه کسب و کارهای اینترنتی (فارکس-بیت کوین-تلگرام) و گردآوری جزوات آموزشی - طراح و گرافیست